Průvodce nebankovní půjčkou

Jak probíhá vyřízení nebankovní půjčky. Krok za krokem od podání žádosti až po vyplacení finančních prostředků na váš účet nebo účet, který uvedete ve smlouvě. Podání žádosti je rychlé a jednoduché.

Jak probíhá vyřízení půjčky

Rozhodli jste se vzít si nebankovní půjčku a chcete vědět, jak to vše bude probíhat? Připravili jsme pro vás malého průvodce, který vás seznámí s celým procesem vyřízení. Nemusíte se obávat, žádné průtahy a nepříjemné překvapení vás nečekají. Celý proces vyřízení nebankovní půjčky jsme pro vás zrychlili a zjednodušili tak, aby celé sjednání mohlo proběhnout online.

 • 1

  VYPLNĚNÍ A ODESLÁNÍ NEZÁVAZNÉ ŽÁDOSTI

  Prvním krokem k vyřízení půjčky je vyplnění a odeslání jednoduché nezávazné žádosti. Její vyplnění vám nezabere více než minutu. V žádosti vyplníte pouze vaše jméno, kontaktní údaje (email, telefonní kontakt), jakou výši půjčky požadujete, o jaký druh půjčky máte zájem a čím můžete půjčku zajistit. Do posledního nepovinného pole napíšete případný váš dotaz nebo upřesnění vaší poptávky. Před odesláním žádosti si vámi zadané údaje ještě jednou zkontrolujte a žádost odešlete.
  Uvedené údaje v nezávazné žádosti budou sloužit zejména k tomu, abychom vás mohli kontaktovat.
  Odesláním žádosti rovněž souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 • 2

  KONTAKTOVÁNÍ

  Po odeslání vaší žádosti vás budeme v co nejkratší době kontaktovat. Kontaktujeme vás zpravidla do 24 hodin na telefonním čísle, které jste uvedli ve své žádosti.
 • 3

  PŘEDBĚŽNÉ POSOUZENÍ ŽÁDOSTI

  Již při prvním telefonním kontaktu vám předběžně sdělíme na základě vašich informací, jaká je pravděpodobnost vyřízení půjčky. Probereme s vámi vaši finanční situaci, představíme finanční produkt a jeho podmínky.
 • 4

  DOLOŽENÍ DOKUMENTŮ

  Množství dokumentů, které budeme po vás vyžadovat, se liší v závislosti na tom, jaký finanční produkt si vyberete a také jakou nemovitostí budete ručit. Jejich seznam vám můžeme zaslat e-mailem.
 • 5

  PODPIS ÚVĚROVÉ DOKUMENTACE

  Po vypracování úvěrové dokumentace vám ihned zavoláme a domluvíme se na jejím podpisu. Veškerou smluvní dokumentaci vám také předem můžeme zaslat na e-mail, abyste si ji mohli v klidu prostudovat. K podpisu smlouvy přijedeme za vámi, nikam nemusíte jezdit. Po podpisu úvěrové dokumentace vložíme na katastr návrh na vklad + zástavní smlouvu.
 • 6

  VYPLÁCÍME PENÍZE IHNED

  Po podpisu úvěrové dokumentace, vkladu zástavního práva na Katastr nemovitostí a splnění dalších podmínek čerpání vám ihned zasíláme peníze na vámi zvolený bankovní účet.

ZÁZNAMY V REGISTRECH
A EXEKUCE

Případné záznamy v registrech či nařízené exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti.

Individuálně posuzujeme každou žádost a zajímá nás především vaše současná finanční situace a schopnost půjčku bezpečně splácet.

Nezávazná žádost

Rychlé a nezávazné posouzení do 24 hodin.
CHCI PŮJČIT