Vyplacení exekuce

Pomůžeme vám rychle vyřešit vaši finanční situaci. Vyplatíme vám exekuce, nevýhodné zástavy na nemovitostech či nařízenou dražbu. Zastavíme neúnosné navyšování dluhů o různé poplatky a penále při jejich vymáhání.

CHCI ŘEŠIT EXEKUCE  

Řešte své exekuce co možná nejrychleji

Nabízíme vám pomoc s vyplacením exekucí nebo jiných finančních závazků. Nabídneme vám nejenom rychlost řešení dané finanční situace, ale také podmínky, které minimalizují možnost se dostat znovu do kolotoče zadlužení.


Bezplatně posoudíme vaši finanční situaci a nabídneme rychlé a vhodné řešení.

Splátky na míru

Splátky půjčky přizpůsobíme vašim finančním možnostem

Snížení dluhů

Výši vašich dluhů se snažíme u vašich věřitelů ještě snížit

Až o 50 % méně!

Snižte si náklady exekuce o 50 % dobrovolným plněním!

Rychlá půjčka

Vyplacení exekucí již do 3 dnů od schválení půjčky

Spočítejte si splátku

Proč vyplatit
exekuce?

Zatočte s exekucemi a nevýhodnými dluhy jednou provždy. Nebankovní rychlá půjčka na vyplacení exekucí se zástavou nemovitosti vám dokáže pomoci od zbytečného navyšování samotného dluhu. Různé poplatky, odměny v exekučním řízení a úroky z prodlení vám můžou samotný dluh navýšit i několikanásobně.

Vyplacením dluhů si snížíte finanční zatížení na minimum a zachráníte svůj majetek před nedobrovolnou dražbou. A nejen to! Být bez exekucí znamená: mít neblokovaný bankovní účet, žádné srážky ze mzdy, žádný strach z mobiliární exekuce a případné dražby nemovitosti.

ODBLOKOVÁNÍ BANKOVNÍHO ÚČTU

Po zaplacení exekuce vám exekutor odblokuje bankovní účet. Opět si můžete vybírat z účtu v bance nebo znovu platit bankovní kartou v obchodě.

BEZ EXEKUČNÍCH SRÁŽEK ZE MZDY

Konečně výplata bez exekučních srážek ze mzdy! Výplata vám bude vyplácet mzdu v plné výši. Váš rodinný rozpočet se výrazně zlepší.

ŽÁDNÁ MOBILIÁRNÍ EXEKUCE

Už se nemusíte obávat návštěvy exekutora u vás doma nebo v sídle vaší obchodní společnosti. Žádné zabavení věcí za účelem jejich prodeje v dražbě.

ŽÁDNÁ DRAŽBA NEMOVITOSTI

Jste-li vlastník nemovitosti, můžete si zhluboka oddechnout! Vyplacením exekuce nepřijdete o nemovitost a o peníze na nákladech dražby u exekutora.

Kde rychle sehnat peníze a zaplatit dluh?

Možností, jak získat peníze, pokud jste zadluženi, není mnoho. Banky vám kvůli záznamům v registrech dlužníků a kvůli exekucím můžou finanční prostředky zamítnout. Další možností je si půjčit od rodiny nebo známých. Bohužel, ne všichni mají potřebnou hotovost na úhradu exekuce nebo také ochotu vám půjčit peníze.

Vyplacení exekucí se zástavou nemovitostí

Vyplacení exekuce formou rychlé půjčky se zástavou nemovitosti je optimálním řešením tíživé životní situace. Nemovitost zůstává ve vašem vlastnictví a vy splácíte dluh stejně, jako byste spláceli hypotéku v bance.

Podmínky poskytnutí

BONITA
V návaznosti na zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, jsme povinni posoudit vaši bonitu – výši všech příjmů a výdajů domácnosti.

ZAJIŠTĚNÍ
Půjčku můžete zajistit také nemovitostí jiné osoby např.: rodičů, přítele, někoho z rodiny nebo známých. Vhodné nemovitosti k zajištění: byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, pozemek, rekreační objekt – chata nebo komerční nemovitost. Nemovitost může být zatížena hypotékou, exekucí, jinou nevýhodnou zástavou či nařízenou dražbou.

Všechna tato právní omezení vyplatíme a nabídneme vám výrazně nižší splátku, než kterou platíte doposud.

INSOLVENCE
NOVÁ PRAVIDLA!

Špatná zpráva pro majitele nemovitostí, kteří mají dluhy a uvažují o oddlužení.

Od června 2019 začala platit nová pravidla u insolvence.

Majetek dlužníka se bude zpravidla vždy prodávat.

Insolvenční správce by měl prodat majetek dlužníka, tedy i nemovitost.

Už nemusí být možné využít oddlužení pouze splátkovým kalendářem.

VYPLACENÍ EXEKUCÍ, KROK ZA KROKEM

Posouzení finanční situace

Posouzení vaší finanční situace

Na základě vašich informací, které nám sdělíte po telefonu, e-mailem nebo při osobním jednání, navrhneme možný způsob řešení. U každého klienta je náš přístup, posuzování a hodnocení individuální.

Snížení dluhů a exekucí

Možnost snížení vašich dluhů!

S vašimi věřiteli a/nebo exekutory, můžeme na základě vámi vystavené plné moci, okamžitě jednat za vás. Výši vašich dluhů se snažíme ještě snížit. Právní cestou řešíme i neoprávněné navýšení dluhů.

Výhodné řešení finančních problémů

Navrhneme výhodné řešení

Po přesném vyčíslení vašich dluhů vám navrhneme řešení vaší situace. Probereme s vámi smluvní dokumentaci. Výši splátek upravíme tak, aby neohrozily váš rozpočet.

Vyplacení dluhů a exekucí

Vyplacení exekuce

Po podpisu smluvní dokumentace a splnění podmínek čerpání dojde k úhradě všech vašich exekucí. Vaši nemovitost tak zbavíme zatížení a zachráníme před prodejem v případné dražbě.

Časté dotazy k půjčce na vyplacení exekuce

Do jaké výše mi můžete vyplatit exekuce?

Exekuce zpravidla vyplácíme do výše 5 000 000 Kč. Výše půjčky s exekucí je přímo závislá na vaší bonitě a na hodnotě nemovitosti, která slouží jako zástava.

Mohu nemovitost během půjčky prodat?

Ano, nemovitost, která slouží jako zástava k půjčce, můžete kdykoliv prodat. Nám pouze doplatíte zbylou část půjčky a zbytek z prodeje nemovitosti je v plné výši váš.

Pokud budu ručit nemovitostí, bude nemovitost přepsaná na vás?

Ne, v žádném případě nebude. Nemovitost zůstává nadále ve vašem vlastnictví. Zajištění úvěru je stejné, jako mají banky u svých hypoték.

Dostanu smlouvy dopředu k prostudování?

ANO, nemáme co skrývat. Po schválení půjčky vám úvěrovou dokumentaci zašleme emailem k prostudování. Dáme vám dostatek času na přečtení smlouvy či případnou konzultaci s námi nebo s vaším právním zástupcem.

Budu platit nějaké poplatky předem?

NE, žádné poplatky u nás předem neplatíte. Odhad nemovitosti máte navíc od nás zdarma.

Chcete vyplatit dluhy a exekuce?

Expresní vyřízení s bezplatným posouzením vaší finanční situace
MÁM ZÁJEM