KONSOLIDACE PŮJČEK

Zatočte se svými dluhy jednou provždy. S nebankovní konsolidací půjček si snížíte splátky na minimum. Splácení pro vás bude přehlednější a výhodnější. Sloučit si můžete dluhy až do výše 10 000 000 Kč a ušetřit tak i tisíce korun měsíčně.

CHCI KONSOLIDOVAT  

Konsolidace i se záznamem v registru

S nebankovní konsolidací půjček si sjednotíte všechny vaše dluhy do jedné výhodnější a levnější půjčky. Sloučit závazky si můžete také vy, kteří máte dluhy po splatnosti, záznamy v registrech dlužníků či nařízené exekuce.


S jednou nižší měsíční splátkou vám také odpadnou starosti, jestli jste vše zaplatili včas!

Úrok 12 % ročně

Úrok v průměru 12 % ročně, RPSN od 14,62 %

10 000 000 

Až 10 000 000 Kč na konsolidaci úvěrů a dluhů

Čerpání úvěrů

Velmi rychlý proces schválení a čerpání úvěru

Peníze navíc

S konsolidací půjček si můžete půjčit peníze navíc

Spočítejte si splátku

Konsolidace
zástavou nemovitostí

Rychlé a chytré řešení vašich financí. Doplatíme vám všechny vaše finanční závazky, snížíme měsíční splátku, a ještě vám půjčíme peníze navíc!

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, a to i zatíženou exekucí. Také můžete ručit nemovitostí ve vlastnictví jiné osoby – rodičů, sourozence, partnera, kamaráda či obchodního partnera.

V bance jste konsolidaci úvěrů nezískali? Nevadí! I pro vás je tu možnost sjednání nebankovní konsolidaci půjček.

BEZ „REGISTRU

Máte dluhy a exekuce? Nezoufejte! I vám můžeme pomoci. Záznamy v registrech dlužníků či exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti o poskytnutí úvěru.

BEZ „POPLATKU

Neplatíte žádné poplatky předem. Vedení a správu úvěru můžete mít zdarma. Možnost úvěr splácet i mimořádnými vklady bez poplatků a sankcí.

PŘEHLEDNÉ SPLÁCENÍ

Přehledné a bezstarostné splácení jednou za měsíc podobně jako je tomu u jiných úvěrů. Konsolidovat si u nás můžete jednu půjčku nebo třeba i 10 nevýhodných úvěrů u různých společností.

RYCHLOST VYŘÍZENÍ

Rychlost vyřízení závisí na vás. Čím dříve nám předáte potřebné doklady, tím dříve může dojít ke konsolidaci. Peníze vám vyplatíme ihned po podpisu smluvní dokumentace a splnění podmínek čerpání.

Výše úroku pro podnikatele

Podnikatelé, živnostníci a OSVČ mohou získat roční úrokovou sazbu začínající na 6,9 % s RPSN od 8,62 %. V průměru se úroková sazba na vyplacení nevýhodných pohledávek a exekucí pohybuje u podnikatelů okolo 12 % ročně s RPSN od 14,62 %.

Výše úroku u spotřebitelského úvěru

Žádáte-li o spotřebitelský úvěr, je výše úrokové sazby ovlivněna vaší bonitou. S dobrou bonitou, tedy slušným příjmem a čistými registry můžete dosáhnout na nižší úrokové sazby, které začínají na 7,65 % ročně s RPSN od 8,39 %

Čím vyšší je bonita, tím nižší je úroková sazba a měsíční splátka. Na posouzení vaší bonity se podílí cela řada faktorů. Patří mezi ně zejména:.

  • Výše příjmu ze zaměstnání, podnikání, důchodu, renty či jiných pravidelných příjmů
  • Platební historie, záznamy v registrech dlužníků a exekuce
  • Výše měsíčních výdajů domácnosti
  • Věk, vzdělání a profese
  • Rodinný stav, počet dětí, bydliště atd.

Máte záznamy v registrech a exekuce? I v této nelehké situaci vám pomůžeme. Počítat ovšem musíte s vyšším ročním úrokem v rozmezí 14–17 %. Tato úroková sazba může být dočasná! Snížit si úrok a měsíční splátku můžete již po 4 letech. Stačí splácet včas a mít čisté úvěrové registry.

Nebankovní konsolidace a RPSN

Výše RPSN je individuální. Výše RPSN je ovlivněna výší úvěru, počtem vyplacení závazků či exekucí. O její výši budete informováni v dostatečném předstihu před podpisem smlouvy.

KONSOLIDACE
EXEKUCÍ

Konsolidovat můžete za určitých podmínek také dluhy po splatnosti a exekuce.

Vyhnete se tak hrozícímu zabavování majetku, obstavení bankovního účtu či nařízení dražby nemovitosti.

U nás vyplácíme všechny nevýhodné závazky váznoucí nejen na nemovitostech včetně nařízených exekucí nebo již připravované dražby.

Expresní řešení do 48 hodin!

Časté dotazy ohledně konsolidace

Jaký úrok mohou získat podnikatelé?

Podnikatelé mohou získat roční úrokovou sazbu začínající na 6,69 % s RPSN od 8,62 %. V průměru se úroková sazba na vyplacení nevýhodných pohledávek a exekucí pohybuje u podnikatelů okolo 12 % ročně s RPSN od 14,62 %.

Do jaké výše mohu konsolidovat své závazky?

Konsolidovat své závazky můžete do výše 10 000 000 Kč. V ojedinělých případech můžeme poskytnout vyšší částku.

Jak si mohu o nebankovní konsolidaci zažádat?

O nebankovní konsolidaci půjček, dluhů po splatnosti a exekucí si můžete zažádat přes jednoduchý a krátký online formulář. Po odeslání vaší žádosti vám zavoláme v co nejkratším možném termínu.

Mám záznamy v registrech a exekuce, pomůžete mi?

Ano, podmínkou je však posouzení vaší bonity, tedy posouzení vašich příjmů a všech výdajů, včetně posouzení případných dluhů a exekucí. Měsíční splátka po sloučení půjček musí být v takové výši, abyste ji byli schopni řádně splácet.

Mohu si u konsolidace půjčit ještě peníze navíc?

Ano. Vše závisí na vaší finanční situaci a bonitě, tedy schopnosti splácet daný úvěr. Pokud splníte podmínky a budete mít na úhradu měsíčních splátek, nebrání nic tomu, abychom vám půjčili peníze navíc.

Chcete si snížit splátky?

Napište nám, my se vám v co nejkratším termínu ozveme.
CHCI SNÍŽIT SPLÁTKY